Peja cały RAP Polski

Peja cały RAP Polski rządzi nic więcej


#1 2009-09-25 20:43:40

Arol

http://img97.imageshack.us/img97/3117/pejaslumsattackwallpape.jpg

Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 26
Punktów :   

RPS Na serio (2009)

Nagranie, dopieszczenie i wydanie albumu w pół roku, to naprawdę trudne zadanie.
Podjął się go Rychu Peja, przygotowując swoją drugą solówkę (a może raczej "SoLUfkę"), zatytułowaną Na Serio.
Brudny, nowojorski bit płynie tak pięknie, że naprawdę można się poczuć jak w połowie (no może końcówce...) lat 90. Peja robi tutaj mnóstwo ciekawych follow-upów (chociażby dość zaskakujący "siedzę w domu, przesłuchałem wszystkie płyty"), jedzie swoim pewnym flow, wydaje się nawet nieco lepszy technicznie niż na poprzedniej produkcji. Wszystko to, dodatkowo okraszone dobrymi cutami i skreczami od DJ'a Taeka.

Album zatytułowany Na Serio trafiła do nas już 17 września, i wciąż poznajemy kolejne szczegóły z nim związane.

Teraz nadeszła pora na okładkę i tracklistę. Kogo usłyszymy gościnnie i z czym może nam się skojarzyć cover albumu?

To co pierwsze rzuca się w oczy to logo, bliźniaczo podobne do tego, które na Zamachu Na Przeciętność zaprezentował Ten Typ Mes. Natomiast lista gościnnych udziałów może zaskoczyć wielu. O ile zwrotek takich postaci jak Kaczor czy Paluch można było się spodziewać to już featuringi Piha czy Mroza każą z zaciekawieniem oczekiwać na efekt finalny.

Tracklista:

01. "Na Powierzchni (feat. Triple Impact)
02. "Szczęście" (feat. K8 & DJ. Zel)
03. "Byłem, Jestem, Będę" (feat. Wozik)
04. "Na Serio" (feat. DJ. Decks)
05. "Hip Hop" (feat. DJ. Taek)
06. "Gruba Impra z Rysiem 2" (feat. Gandi Ganda & Kobra)
07. "Kochana Mamo" (feat. Marek Pospieszalski)
08. "Peneriada" (feat. Triple Impact)
09. "Obudź Się (Pod prąd 2)" (feat. Chada)
10. "To Jeszcze Nie Koniec" (feat. Paluch)
11. "Śmiertelna Pasja Rap" (feat. Kaczor)
12. "Poszukując Ideału" (feat. Mrozu)
13. "To Co Robimy" (feat. Vixen)
14. "Pozwól Mi Żyć (Są Chwile)" (feat. Glaca & Ana)
15. "Mamy Ten Flow" (feat. Brahu & Sheller)
16. "Pokonując Granice" (feat. DJ. Taek)
17. "KC"
18. "Zbyt Dużo Bólu" (feat. Pih)
19. "To Jeszcze Nie Koniec" [DNA Remix] (feat. Paluch)
20. "Epilog"

))

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wspolnota-zwycieska.pun.pl www.sushmitasen.pun.pl www.chaoticgame.pun.pl www.narutowalka.pun.pl www.naruciak1.pun.pl