Peja cały RAP Polski

Peja cały RAP Polski rządzi nic więcej

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-09-25 20:40:59

Arol

http://img97.imageshack.us/img97/3117/pejaslumsattackwallpape.jpg

Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 26
Punktów :   

Liroy - konflikt

W lipcu 95` na festiwalu Marlboro Rock In w Sopocie Peja rapuje u boku Ice T. Poznaje członków Born Juices... i Liroya. "Człowiek był w szoku, że mógł chwycić za mikrofon u boku tak znanej postaci. Znałem wszystkie płyty Ice - T. Często słuchałem tych albumów, głównie za sprawą Icemana, który fanatycznie wprost go uwielbiał. Stąd jego ksywa. Ice'a szanuję za jego twórczość. Za pokój gangów w LA. Za to, że pokazał całemu światu South Central LA. To zdecydowany pionier. On i Cube. Cube cały czas jest wielki, pomimo upływających lat. A ja stałem obok człowieka, którego znałem wyłącznie przez pryzmat płyt i klipów. Stał tak zwyczajnie na sopockiej scenie i robił swoje. To takie nierealne. Jeszcze długo nie mogłem uwierzyć, że miało to miejsce. W tamtych czasach nie docierało jeszcze do mnie, że to taki sam człowiek jak każdy. Tyle, że bardzo znany. Nikt z zagranicy tu jeszcze nie był (poza Mc Solaarem). Zarymowałem gotową zwrotkę. Wszyscy bili brawo. Polski rap. Nie tylko Liroy, który zresztą zaraz przyleciał do mnie z gratulacjami. Już wtedy nie specjalnie mi podchodził. Chociaż wcześniajsze rzeczy ( PM Cool Lee w La La Mi Do rok 93') robiły wrażenie". 09. 95` Pejsa zasłynął szeroko za sprawą gościnnego udziału w nagraniu "Anty' zespołu N.A.S., w którym ostro zaatakował Liroya i WYP-3."Nagrywaliśmy z Icemanem demo w tym samym studiu co Fazi i jego wataha. Znaliśmy się wcześniej, Fazi chodził z Icemanem do jednej szkoły. Zapytał czy zrobimy jakąś pipę. Kto mógł wtedy przypuszczać, że będzie taki gnój" - wspomina Peja. "Przez Anty stali się bardzo popularni." Ten mało znaczący dla Peji tekst, stał się przedmiotem kontrowersyjnych sporów w postaci przeciwników i zwolenników tego kawałka. Sam Peja nie uważa tego za jakieś wartościowe osiągnięcie artystyczne.

źródło: Google.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2lo.pun.pl www.pokemon-stories.pun.pl www.f1manialiga.pun.pl www.jpog-center.pun.pl www.097dca.pun.pl